O nás

Značka Design Dictat vznikla v roce 2016 společně se založením společnosti Design Dictat s.r.o. a vyjadřuje originalitu, jedinečný styl a luxusní design. 

 

Pár slov o samotném vzniku

Historie značky sahá do doby kolem roku 2005, kdy se módní orientace Dominiky, šéfky designu, začíná formovat a soustředit na elegantní návrhy, které budou pohodlné pro běžné nošení. Kvalitní zpracování návrhů v její dosavadní tvorbě orientovaných na francouzskou módu představuje elegantní styl, jedinečnost a materiálovou kvalitu při zachování pohodlí nositelky. Není náhodou, že její kolekce Coco získává na Slovensku titul Módný tvorca roka 2007. Svou orientaci pak prohlubuje studiem ve Francii na l'École Supérieure Arts Appliqués et Textile v Roubaix. Po roce 2010, kdy dokončila studium designu v ateliéru oděvů na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, jde navrhování mírně stranou a Dominika čerpá zkušenosti jako kostymérka u filmové produkce (reklamy pro T-mobile, Nay elektrodom, Orange, Zuno banku, film Konfident, seriál Gympl). Od roku 2012 Dominika pracuje jako hlavní stylistka internetového obchodu Stilago, přičemž svoji módu prezentuje pod značkou dh - dominika heskova. Po několika letech v nadnárodní firmě se Dominika rozhoduje založit a vybudovat vlastní značku, s čímž jí pomáhá její manžel, a zakládají společnost Design Dictat s.r.o. a stávají se majiteli ochranné známky Design Dictat.

V oblasti módního designu a výroby oděvů již působíme několik let a za tu dobu jsme posunuli naše představy a vize o tom, jak může design naší značky vypadat. Snažíme se klást důraz na originalitu střihů a kvalitu použitých materiálů. Připravujeme kolekce, jež má každá svůj příběh a duši. Přinášíme nová a kreativní řešení. Tvoříme sofistikované, velmi elegantní ženské siluety, které jsou zároveň vhodné na volný čas.

Využíváme princip "cut on demand", kdy vždy šijeme nové věci po obdržení objednávky, což umožňuje volnost přizpůsobit velikost na přání zákazníků. Navíc tak neplýtváme materiálem, který vždy všechen spotřebujeme, a přispíváme tak alespoň malou měrou k udržitelné ekonomice.

Další část tvorby pod značkou Design Dictat je design a styling "na míru" dle osobních preferencí zákazníka.

Připravujeme také speciální kolekce pro nejmenší. 

Kdo hledá dostupnou originální módu, jedinečnost a kvalitu, právě pro toho jsou určeny produkty značky Design Dictat.