O nás

Značka Design Dictat vznikla v roce 2016 společně se založením společnosti Design Dictat s.r.o. a vyjadřuje originalitu, jedinečný styl a luxusní design. 

 

Pár slov o samotném vzniku

Historie značky sahá do doby kolem roku 2005, kdy se módní orientace Dominiky, šéfky designu, začíná formovat a soustředit na elegantní návrhy, které budou pohodlné pro běžné nošení. Kvalitní zpracování návrhů v její dosavadní tvorbě orientovaných na francouzskou módu představuje elegantní styl, jedinečnost a materiálovou kvalitu při zachování pohodlí nositelky. Není náhodou, že její kolekce Coco získává na Slovensku titul Módný tvorca roka 2007. Svou orientaci pak prohlubuje studiem ve Francii na l'École Supérieure Arts Appliqués et Textile v Roubaix. Po roce 2010, kdy dokončila studium designu v ateliéru oděvů na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, jde navrhování mírně stranou a Dominika čerpá zkušenosti jako kostymérka u filmové produkce (reklamy pro T-mobile, Nay elektrodom, Orange, Zuno banku, film Konfident, seriál Gympl). Od roku 2012 Dominika pracuje jako hlavní stylistka internetového obchodu Stilago, přičemž svoji módu prezentuje pod značkou dh - dominika heskova. Po několika letech v nadnárodní firmě se Dominika rozhoduje založit a vybudovat vlastní značku, s čímž jí pomáhá její manžel, a zakládají společnost Design Dictat s.r.o. a stávají se majiteli ochranné známky Design Dictat.

 

Proč si vybrat módní kousek značky Design Dictat?

Design Dictat je mladá československá módní značka ze Zlína, která se zaměřuje na dámskou módu v limitovaných edicích. Tvorbu značky charakterizuje minimalizmus, nadčasovost, variabilita modelů, univerzální velikosti, kvalitní materiály. Kolekce jsou určeny pro ženy, které si potrpí na pohodlí bez kompromisů. Tvoříme sportovně-elegantní oblečení vhodné jak do práce, tak na volný čas, či do společnosti. Celý proces výroby modelů se odehrává v Čechách a na Slovensku a navazuje tak na dlouholetou tradici kvalitních módních výrobků v Československu.

Další část tvorby pod značkou Design Dictat je design a styling "na míru" dle osobních preferencí zákazníka.

Připravujeme také speciální kolekce pro nejmenší. 

Kdo hledá dostupnou originální módu, jedinečnost a kvalitu, právě pro toho jsou určeny produkty značky Design Dictat.