Dodací podmínky

1. Koncept firmy Design Dictat s.r.o. je tvorba limitovaných kolekcí. Proto nejsou modely vyráběny na sklad, ale jsou ušity na základě objednávky. Doba odeslání se proto může pohybovat do 10 pracovních dní.

2. Platba

Platbu je možné provést převodem na účet nebo na dobírku. 

3. Pro doručení zásilek využíváme služeb České pošty. Česká pošta dodává zásilky na adresu uvedenou zákazníkem v obvyklé pracovní době, tj. od 8:00 do 16:00 hodin místního času. Pokud se zákazník obvykle v tuto dobu zdržuje na jiném místě, doporučujeme uvést jako dodací adresu tu adresu, kde se zákazník během uvedené pracovní doby obvykle nachází. Pokud pracovník České pošty nezastihne adresáta, zanechá oznámení o uložení zásilky na poště se všemi instrukcemi. 

Manipulační poplatky a poštovné

U každé objednávky bude účtován standardní manipulační poplatek a poštovné  (flat rate), a to bez ohledu na počet objednaných kusů zboží nebo na místo určení, kam má být zásilka doručena. Tento poplatek kryje náklady na manipulaci, balení, platby, služby a dodávku zboží, jež vzniknou společnosti Design Dictat ve vztahu ke každé objednávce. Standardní výše manipulačního poplatku a poštovného u všech objednávek činí 100 Kč.  

Při objednávce nad 2 000 Kč bude poštovné a balné zdarma (nutno zvolit Free Shipping).

Design Dictat dodává zboží do členských států EU, přičemž při zaslání mimo území ČR činí poštovné a balné 250 Kč nezávisle na velikosti celkové objednávky. 

4. Vrácení zboží 

Zákazník může vrátit zboží prostřednictvím poštovní služby dostupné v dané lokalitě, přičemž zásilku je v takovém případě možno poslat například jako mezinárodní prioritní zásilku nebo jako běžný balík, prostřednictvím kurýrní služby UPS či DHL nebo jako zásilku EMS. K takové zásilce by měl být přiložen dodací list. Zákazník je v takovém případě povinen uhradit poštovné a nese také riziko poškození zásilky během přepravy. Doporučujeme zákazníkům, aby si uschovali doklad o odeslání zásilky a případně i číslo zásilky až do okamžiku vrácení kupní ceny. 

Zásilky obsahující vracené zboží musí být označeny slovy "vracené zboží" a zaslány na následující adresu: Design Dictat s.r.o., Polní 1364, Vizovice, 76312, Czech Rep.

Vracené zboží musí obsahovat původní visačky, nesmí být použité, musí být v původním stavu a v původním obalu, v jakém bylo zákazníkovi dodáno.